Interclean

Studie průmyslového praní i vztahy na pracovišti

20. 6. 2023

26. ročník konference INTERCLEAN se blíží a příprava programu akce je v plném proudu.

Také letos Asociace prádelen a čistíren ČR nechává vypracovat oborovou studii. Tentokrát ve spolupráci s VUT Brno zaměřenou na porovnání průmyslového a domácího praní. Výsledky se dozvíte právě v rámci jedné z přednášek.

Z členské základny Asociace vzešel nápad na přednášku, která by se zabývala vztahy na pracovišti, které řeší nejspíš každý z nás. Ujme se jí ředitel želivského kláštera Peter David Palušák a prostor dostanou také účastníci konference, kteří mohou promluvit o vlastních zkušenostech.

Jsme rádi, že pozvání na konferenci INTERCLEAN přijal opětovně zvolený viceprezident Hospodářské komory a prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza. Ten promluví o dalším směřování Hospodářské komory, která má od letošního jara po devíti letech nového prezidenta. Ve svém st upu ale také okomentuje dosavadní působení současné vlády. Tomáš Prouza byl zvláštním zmocněncem ministra průmyslu a obchodu ČR pro české předsednictví Radě EU.

Na evropské půdě je v letošním roce rušno, což okomentuje zástupkyně Asociace pro evropské záležitosti a členka předsednictva Nikola Kašparová. Jak daleko je digitální pas výrobku či kalkulačka uhlíkové stopy? Nejen o tom bude její vystoupení.

Registrovat na konferenci se můžete ZDE.

Těšíme se na Vás 5. října v OREA Congress Hotel Brno!!