CZ EN

Program

09:30 REGISTRACE

10:30 ZAHÁJENÍ

slovo Prezidentky APaČ

slovo Generálního partnera konference LAPAUW CEE

10:45 LENKA BŘOUŠKOVÁ, prezidentka Asociace prádelen a čistíren ČR

Prezentace výsledků historicky prvního českého průzkumu v oboru prádelenství a čistírenství

11:15 VÁCLAV STÁREK, prezident Asociace hotelů a restaurací ČR, Jaroslava Vyskočilová, lektorka pro oblast housekeepingu

Trendy domácího cestovního ruchu jako součást oboru prádelenství a čistírenství

12:15 COFFEE BREAK

12:30 JAN MUSIL, ředitel divize Interiors společnosti LIKO-S, Rodinná firma roku 2014

Inovativní ekologická řešení a kouzlo rodinné firmy

13:30 OBĚD

14:30 KOLEGIUM

14:30 WORKSHOPY

16:30 COFFEE BREAK

17:00 MARIAN JELÍNEK, mentální kouč (spolupráce např. Jaromír Jágr, Karolína Plíšková)

Motivace v době blahobytu aneb Cesta k vnitřní změně

18:00 ZAKONČENÍ

19:00 VEČEŘE

20:30 SHOW RICHARDA NEDVĚDA, trapnomagik ze soutěže ČS má talent

21:00 TOMBOLA

slovo Generálního partnera APaČ Christeyns

21:00 DISKO MARTINA HÁJKA, moderátor a DJ nejen Michala Davida


_________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________


PrezidentkaLENKA BŘOUŠKOVÁ, přednášející

Prezidentka APaČ zahájí konferenci prezentací výsledků historicky prvního průzkumu trhu prádelenství a čistírenství, který si asociace nechala na přelomu roku vypracovat společností Brand Brothers. Kolik prádelen a čistíren na českém trhu působí? Kolik se v našem oboru točí peněz? Kolik hodláme v následujcích letech investovat do modernizace našich provozů? Dobře poslouchejte a z této přednášky možná neodejdete s prázdnou.

st__rekVÁCLAV STÁREK A JAROSLAVA VYSKOČILOVÁ, přednášející
Prezident Asociace hotelů a restaurací Václav Stárek prozradí jak se vyvíjí trh cestovního ruchu, který úzce souvisí s podnikání řady členů APaČ. Jaké jsou trendy a kam směřují požadavky zákazníků? Pohled z praxe přidá lektorka pro oblast housekeepingu Jaroslava Vysočilová, která řadu let čerpá zkušenosti z významných pražských hotelů. Jak se z jejího pohledu pozná “dobrá prádelna” a co říká na stále zvyšující se poptávku po pronájmu prádla?

Musil_LikosJAN MUSIL, přednášející
Velká ekologická zátěž především ve spotřebě vody, to je realita našeho oboru. S pomocí nových technologií ji už ale dokážeme výrazně snižovat. Proč ale neudělat ještě víc? O ekologii a také kouzlu rodinné firmy nám poví Jan Musil, ředitel divize INTERIORS stavební společnosti LIKOS-S. V Rodinné firmě roku 2017 vyvíjejí inovativní ekologická řešení, která zmírňují dopady na životní prostředí.

Jel__nekMARIAN JELÍNEK, přednášející
Hokejový trenér, mentální kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti dlouhá léta spolupracoval i s Jaromírem Jágrem. Ze sportovců jeho služby v současné době využívá například někdejší světová tenisová jednička Karolína Plíšková anebo Petr Mrázek, hokejový brankář působící v zámořské NHL. Marian Jelínek, který vedle sportovců spolupracuje také s vrcholovými manažery, vystoupí s přednáškou s názvem Motivace v době blahobytu.

Nedv__d2RICHARD NEDVĚD, trapnomagik

Americký styl humoru předvádí jako jediný kouzelník v Česku. Jedná se o propojení kouzel, zábavy a gagů. Vystoupení je založeno převážně na interakci s divákem. Poprvé tento nový druh magie představil Richard Nedvěd divákům v pořadech NA STOJÁKA a následně v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, v němž si s touto „Trapnomagií“ vybojoval druhé místo.


MartinHajekMARTIN HÁJEK, Dj
Jako Dj začínal před třiceti lety. Hostoval například na koncertním turné Michala Davida, se kterým ho pojí dlouholetá spolupráce. Na společenských akcích se objevuje také jako moderátor. V této roli působil i v rádiu a v televizi.

Nekoln__KATEŘINA NEKOLNÁ, moderátorka
Letos je to 20 let, co nastoupila do České televize, kde ji můžeme vídat jako moderátorku sportovního zpravodajství. Specializuje se na atletiku, které se sama věnovala na vrcholové úrovni a na kontě má mimo jiné například starty na mistrovství světa nebo Evropy v sedmiboji. Má bohaté zkušenosti s moderováním nejen sportovních akcí.Stáhněte si program ve formátu pdf


Top