CZ EN

Aktuality

Konference INTERCLEAN letos oslaví čtvrt století! - 06.01.2022

Tradiční konference praní, čištění a pronájmu textilu pořádaná Asociací prádelen a čistíren ČR INTERCLEAN se letos uskuteční již po 25. Známé je již datum, a to čtvrtek 6. října 2022. Místo konání a další podrobnosti budeme zveřejňovat na nových webových stránkách konference, které pro Vás připravujeme.

Těšíme se na Vás!

Asociace prádelen a čistíren ČR 

Konference INTERCLEAN 2021 se vrátila po roční pauze - 11.10.2021

Brno, 12. října 2021 – Na 160 hostů dorazilo na 24. ročník konference praní, čištění a pronájmu prádla INTERCLEAN 2021. Svou tradiční akci pro podnikatele, pracovníky a odborníky ze sektoru profesionální péče o textil uspořádala Asociace prádelen a čistíren ČR v brněnském hotelu Passage poté, co byl loňský ročník kvůli pandemii koronaviru odložen.

Prezidentka Asociace prádelen a čistíren Jana Puškáčová zahájila konferenci prezentací průzkumu trhu 2021, který se zaměřoval zejména na dopady koronavirové krize či na v posledních měsících velmi diskutované náklady na energie. Průzkum, do kterého se zapojilo více 100 subjektů z řad členů i nečlenů asociace, ukázal vysokou návaznost našeho oboru na cestovní ruch, na který je primárně zaměřeno 51 procent dotazovaných firem. 92 procent firem zaznamenalo v porovnání let 2019 a 2020 pokles tržeb, 37 procent uvedlo, že zvažovalo změnu zaměření.

Moderátorka České televize Veronika Kadeřábková dále uvedla přednášku Jiřího Halbrštáta z ManpowerGroup s.r.o. na téma Nedostatek zaměstnanců, Michala Rádka z Léčení firem s.r.o. na téma Krizový management, Zuzany Ševčíkové ze Suzzie s.r.o. o prezentaci firem v našem oboru na sociálních sítích a viceprezidenta Hospodářské komory a prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáše Prouzu, který s účastníky konference debatoval nejen o výhledu cestovního ruchu v Česku.

Součástí programu tentokrát nebylo jednání Kolegia jako nejvyššího orgánu asociace, které se uskutečnilo již v červnu.

Večerní zábava odstartovala tombolou, do které věnovali ceny partneři Asociace a vystavovatelé konference. Tombolou provázela dvojice Veronika Kadeřábková a Petr Švancara. Následně pódium patřilo trojici stand up komiků Na Stojáka. Vystoupila Ester Kočičková, Karel Hynek a Radek Petráš. Partnerem vystoupení byla společnost Christeyns. Večerní diskotékou provázel DJ Brno.

Na konferenci letos vystavovaly tyto firmy: Christeyns, Lapauw, Domus Laundry, Kovoslužba OTS, Kemas, Primus, Professional Support.

Kompletní průzkum trhu 2021 a prezentace přednášejících INTERCLEAN 2021 jsou k nalezení v členské sekci na webových stránkách www.apac.cz.

Asociace prádelen a čistíren děkuje hostům, vystavovatelům i přednášejícím za účast. V neposlední řadě patří poděkování partnerům, kteří Asociaci v roce 2021 podporují: Christeyns, Pragoperun, Elis, CHT Switzerland, Alliance Laundry System a TZÚ.

25. ročník konference INTERCLEAN se uskuteční příští rok v Praze. O termínu a místě konání budeme informovat.

Fotografie z konference naleznete ZDE.

Asociace prádelen a čistíren ČR

Registrace na INTERCLEAN 2021 ukončena! - 06.10.2021

Registrace na konferenci INTERCLEAN 2021 byla ukončena z důvodu naplnění kapacity. Děkujeme za Váš zájem a s účastníky se těšíme 7. října 2021 na viděnou v brněnském hotelu Passage!

Asociace prádelen a čistíren ČR

Zábava na letošním INTERCLEANU! - 16.09.2021

Nejen přednášky, ale i zábava je tradiční součástí konference INTERCLEAN, kterou tradičně pořádá Asociace prádelen a čistíren. Jaký zábavný program jsme si pro Vás připravili letos?

Celou konferencí bude provázet zkušená moderátorka České televize, která má každoročně ve svém diáři moderování desítek konferencí. Těšit se můžete na Veroniku Kadeřábkovou.

Na večerní program Veroniku posílí mužský element, a ne ledajaký. Co by to bylo za akci v Brně bez místního patriota, bývalého fotbalisty a baviče Petra Švancary!

Těšit se můžete také na vystoupení stand up komiků legendárního Na Stojáka! Přijede Ester Kočičková, Karel Hynek a Radek Petráš. Partnerem vystoupení je společnost Christeyns.

Večerní program tradičně zakončíme diskotékou. Bavit Vás bude Dj Brno!

Těšíme se na Vás! 

Tohle jsou přednášející konference INTERCLEAN 2021! - 01.09.2021

Přednáška: JAK ŘEŠIT NEDOSTATEK ZAMĚSTNANCŮ

Jiří Halbrštát, manažer náboru a marketingový manažer personální agentury Manpower Group

"Situace je pro firmy historicky nejnáročnější. Na trhu je nejvíc otevřených pozic, co kdy bylo. Firmy nabírají jako o život, a to především nekvalifikované zaměstnance. Pořád ale ještě zbývají nějaké možnosti na trhu a na to se budeme zaměřovat v mém vystoupení."

Přednáška: VÝHLED CESTOVNÍHO RUCHU V ČR

Tomáš Prouza, viceprezident Hospodářské komory, prezident Asociace obchodu a cestovního ruchu

"Jsem moc rád, že mě Asociace prádelen a čistíren pozvala na konferenci INTERCLEAN 2021 a že spolu budeme moci mluvit o pracovní migraci, o cestovním ruchu a o všem dalším, co nás trápí. Těším se s Vámi naviděnou." 

Přednáška: JAK NA KRIZOVÝ MANAGEMENT

Michal Rádek, krizový manažer, jednatel firmy Léčení firem s.r.o.

"Co dělat, když přijde další lockdown? Jak udržet svůj podnik v kondici? Co dělat, když v kondici není? Jak vlastně poznám, že je moje firma v krizi? A jak využít krizi k růstu? Těším se na Vaše další otázky!"

Přednáška: JAK SE JAKO PRÁDELNA/ČISTÍRNA PREZENTOVAT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Zuzana Ševčíková, marketingová specialistka, jednatelka marketingové agentury Suzzie.cz

"Společně se svým týmem specialistů pomáhám menším živnostníkům a velkým korporátním firmám s jejich marketingovou strategií, a to primárně v oblasti výkonnostního a obsahového marketingu. Ráda bych Vás touto cestou pozvala na mou přednášku, ve které se dozvíte, jak oslovit své zákazníky na sociálních sítích a jestli se Vám vyplatí investovat do online marketingu. Také si ukážeme pár modelových příkladů a určitě zbyde prostor i pro vaše dotazy."

Program konference INTERCLEAN 2021 - 05.07.2021

Asociace prádelen a čistíren se v letních měsících soustředí na přípravy nového ročníku konference INTERCLEAN 2021. Věříme, že epidemiologická situace bude příznivá a konferenci budeme moci uspořádat ve čtvrtek 7. října 2021 v brněnském hotelu Passage.

V tuto chvíli připravujeme následující program konference:
  • 13:30 Registrace
  • 14:00 Zahájení
  • 14:15 Prezentace nového průzkumu trhu
  • 15:00 Výhled cestovního ruchu v ČR: Vrátíme se do stavu před krizí?
  • 15:30 Vývoj ceny práce: Bude zaměstnanec na koni?
  • 16:00 Coffee break
  • 16:30 Krizový management: Co dělat, když přijde další vlna?
  • 17:00 Sociální sítě: Jak se prezentovat jako prádelna/čistírna?
  • 17:30 Závěr
  • 18:00 Raut
Také v letošním roce pro členy asociace zachováváme zvýhodněné vstupné 1000 Kč + DPH za osobu.
Registrace na konferenci bude spuštěna během července.
Asociace prádelen a čistíren ČR

Známe termín konání konference INTERCLEAN 2021 - 10.12.2020

Pandemie koronaviru znemožnila přesunutí konference INTERCLEAN 2020 na jiný termín. Asociace prádelen a čistíren (APaČ) se nyní soustředí na konání konference v roce 2021. Její termín byl stanoven na čtvrtek 7. října 2021. Místem konání zůstává brněnský hotel Passage.

Předsednictvo APaČ průběžně debatuje o možnostech uspořádání konference INTERCLEAN 2021 a Kolegia 2020 ve společném i odděleném termínu. V tuto chvíli je předběžným termínem 7. října 2021. Členové předsednictva však budou celou záležitost projednávat znovu na svých dalších zasedáních s ohledem na vývoj epidemiologické situace a na rozvolňování opatření. Budeme Vám přinášet aktuální informace. 

Asociace prádelen a čistíren ČR 

Konference INTERCLEAN 2020 byla odložena! - 15.09.2020

Předsednictvo Asociace prádelen a čistíren zrušilo konání konference INTERCLEAN 2020 v původním plánovaném termínu 15. října 2020. Důvodem je zhoršující se epidemiologická situace. 


Peníze za zakoupené vstupenky bude Asociace postupně vracet. Nový termín konference bude stanoven na zasedání předsednictva dne 10. listopadu, kde se projedná konání INTERCLEANU na jaře 2021 či úplné zrušení aktuálního ročníku. To by znamenalo konání konference až v říjnu 2021.


POZOR! Volební Kolegium se uskuteční podle plánu ve čtvrtek 15. října v hotelu Passage Brno. Členové o tom budou informováni emailem.


S úctou


Asociace prádelen a čistíren, z. s.

Přípravy na konferenci INTERCLEAN 2020 pokračují! - 01.09.2020

Asociace prádelen a čistíren pokračuje v přípravách konference INTERCLEAN 2020!

Přestože stejně jako vy čekáme, co se v této nevyzpytatelné době bude dít v následujících týdnech, jedno víme jistě: Uspořádání 24. ročníku tradiční akce oboru praní a čištění je pro nás letošní prioritou! Termín a místo konání tedy platí: ČTVRTEK 15. ŘÍJNA 2020, HOTEL PASSAGE BRNO.


Reflektujeme zájem našich členů o setkání a sdílení dojmů a zkušeností, které všichni v letošním roce čerpáme, aniž jsme to plánovali. Pro fungování Asociace je uspořádání INTERCLEANU důležité také s ohledem jednání Kolegia, které je každoročně součástí programu konference. Letošní schůze Kolegia je volební, tudíž z ní vzejde nové vedení Asociace. Respekujeme však i aktuální situaci a pokud se konference uskuteční, tak za zpřísněných hygienických opatření. Již teď je takřka jisté, že se sejdeme v rouškách.


Samozřejmě i nadále bedlivě sledujeme aktuální vývoj situace. V případě vládních opatření či jiných okolností, které by nám znemožnily konferenci v řádném termínu uspořádat, jsme připraveni stanovit náhradní termín. Ten by byl nejspíš na jaře 2021.


Doufejme, že brzy na viděnou!

INTERCLEAN 2020 bude hostit nový hotel Passage! - 19.05.2020

Dějištěm 24. ročníku konference INTERCLEAN 2020 bude nově otevřený hotel Passage sídlící v centru Brna v ulici Lidická 23. Tradiční konference praní, čištění a pronájmu textilu se uskuteční ve čtvrtek 15. října.

INTERCLEAN 2019: Tisková zpráva - 24.10.2019

INTERCLEAN 2019: Tisková zpráva

Sn__mek_obrazovky_2019_10_24_v__19.22.20


INTERCLEAN 2019 je za námi! - 17.10.2019

Konference INTERCLEAN se letos zúčastnilo na 170 návštěvníků. Za účast i za vytvoření skvělé atmosféry děkujeme! Více ve fotogalerii: http://www.interclean.cz/fotogalerie/konference-interclean-2019/fotograf:-petr-coufal.html

TOMBOLA na INTERCLEAN 2019 - 12.09.2019

Tombola na konferenci INTERCLEAN 2019 o tyto ceny!


novej_plakat_oprava

Pozvánka na Kolegium 2019 - 12.09.2019

Pozvánka na Kolegium 2019

Pozv__nka_na_Kolegium

Mapa vystavovatelů - 12.09.2019

Mapa vystavovatelů

Mapa_konferen__n__ch_prostor

Setkání s prezidentem Asociace hotelů a restaurací Václavem Stárkem - 30.07.2019

Prezidentka Asociace prádelen a čistíren Lenka Břoušková se setkala se svým protějškem z oboru gastronomie - prezidentem Asociace hotelů a restaurací Václavem Stárek, který bude jedním z přednášejících hostů konference INTERCLEAN 2019. S hotely a restauracemi úzce souvisí podnikání řady našich členů a my proto věříme, že se na konferenci dozvíte plno užitečných a zajímavých informací. Přednáška Václava Stárka je zahrnuta v dopoledním programu.

IMG_8636

Mentální kouč Marian Jelínek na INTERCLEANU 2019 - 11.06.2019

V minulosti byl hokejovým koučem, který dlouhé roky spolupracoval s nejlepším hokejistou české historie Jaromírem Jágrem. Nyní své zkušenosti využívá při inspirativních přednáškách na konferencích v Česku i zahraničí. Mentální kouč Marian Jelínek přijal naše pozvání a bude jedním z přednášejících na konferenci INTERCLEAN 2019.

Jel__nek

MAGIE prádelen a čistíren a Richard Nedvěd - 16.05.2019

Tématem 23. ročníku konference INTERCLEAN 2019 bude MAGIE PRÁDELEN A ČISTÍREN. Naším večerním hostem bude Richard Nedvěd, kterého si můžete pamatovat jako trapnomagika ze soutěže Česko Slovensko má talent. 

Nedv__d2

Šťastné a veselé! - 17.12.2018

Vážení odborníci a milí kolegové, 

dovolujeme si Vám za konferenční tým popřát klidné Vánoce v kruhu rodiny, bohatou nadílku a veselý vstup do nového roku!

Sekretariát Asociace PaČ 

Copy_of_Copy_of_Bannery_Interclean

Tisková zpráva - 01.10.2018

Asociace prádelen a čistíren uspořádala svoji výroční konferenci INTERCLEAN 20.-21. září 2018 v Brně. Konference INTERCLEAN je pořádána Asociací prádelen a čistíren již více než dvě desítky let a nyní se po roce vrátila opět do Brna. Konference se konala v Best Western International hotelu v centru moravské metropole.

Samotnému konferenčnímu programu předcházelo otevření výstavy a společná prohlídka expozice, na které se prezentovalo celkem 13 vystavovatelských firem z oboru. Konferenční hosté měli možnost získat informace o nových technických a technologických řešeních u dodavatelských firem, stejně jako diskutovat se svými oborovými kolegy zkušenosti z praxe.

V odpoledních hodinách byl slavnostně zahájen konferenční blok, jehož úvodní přestávky se ujal prezident hospodářské komory ČR, pan Vladimír Dlouhý s příspěvkem zaměřeným na rozvoj služeb v rámci České republiky. Po něm následovali čeští i zahraniční přednášející, kteří se věnovali jak oboru prádelenství či čistírenství, tak i tématům týkajícím se osobního rozvoje manažerů. Večerní společenský program byl prokládán tancem, laserovou show, hudbou a samozřejmě dobrým jídlem a pitím.

Druhý konferenční den byl ve znamení odborných workshopů, které reflektovaly problematiku oboru - správné označování textilních materiálů, správné názvy částí oděvů, mikrobiologický monitoring provozu či textilie pro pronájem prádla. Souběžně s workshopy se konalo Kolegium, které je každoročním setkáním členských firem Asociace prádelen a čistíren. Kolegium jako nejvyšší orgán Asociace prádelen a čistíren schvaluje zásadní dokumenty, které se týkají chodu Asociace.

Konference se v letošním roce účastnily opět téměř dvě stovky odborníků z České republiky, Slovenska, Maďarska, Německa a dalších Evropských zemí. Tématem k diskuzi byl také nově připravovaný projekt Educate!, v rámci kterého vzniká online vzdělávání pro pracovníky prádelen a čistíren. APaČ je do projektu zapojena společně s dalšími asociacemi textilní péče z Evropy. Projekt je financovaný ze zdrojů EU, konkrétně programu Erasmus+.

Celou tiskovou zprávu si můžete stáhnout ZDE.

Přednášky účastníků ke stažení a informace k projektu Educate! - 26.09.2018

Vážení konferenční hosté, 

podklady z některých přednášek si můžete stáhnout zde: 


Vladimír Dlouhý - Vývoj české ekonomiky se zaměřením na služby

Robert Long -  Rozvoj sektoru pronájmu textilu v rámci Evropy

Birgit Jüssen - Nová rozpouštědla pro profesionální péči o textil: Chování a symboly údržby 


Informace k projektu vývoje online vzdělávání pro pracovníky prádelen a čistíren Educate! naleznete na webových stránkách www.apac.cz. Podrobnosti o pokroku projektu financovaného ze zdrojů programu Erasmus+ budeme pravidelně zveřejňovat v časopise Informátor. 


Věříme, že Vám budou uvedené informace přínosem!

Konferenční tým 

20. září 2018 pořádá TZÚ Den otevřených dveří - 07.09.2018

Vážení odborníci, 

máte unikátní příležitost nakouknout do laboratoří Textilního zkušebního ústavu a to těsně před konferencí INTERCLEAN. 20. září dopoledne se otevřou dveře Textilního zkušebního ústavu pro Vaši návštěvu. 

Co Vás čeká:

Přivítání v TZÚ RNDr. Malčíkem

Prohlídka:

§ mikrobiologických laboratoří se zaměřením na mikrobiologickou prověrku v prádelnách

§ fyzikálně chemické laboratoře

§ laboratoře na testování spacích pytlů a outdooru

§ laboratoře hořlavostí

Prohlídka trvá cca 1 hodinu. První začíná v 9:00, druhá v 10:00.

Zájemci o prohlídku, nahlaste se, prosím na mail: halamova@tzu.cz

Letáček akce naleznete ZDE.

Konference INTERCLEAN je pořádána ve spolupráci s TEXCARE! - 18.07.2018

Vážení odborníci, 

dovolujeme si Vás informovat, že naše konference získala podporu odborného veletrhu TEXCARE, jehož organizátorem je Messe Frankfurt.

Tato spolupráce nám umožňuje pozvat německou odbornici na údržbu textilu, paní Birgit Junsenn, která nás seznámí s problematikou alternativních rozpouštědel a chybějícího značení správného postupu čištění. 

BJ_17

Věříme, že Vás tato informace potěší a současně i naláká! 

Interclean pořádáme pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka! - 18.06.2018

Konference INTERCLEAN je letos pořádána pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. 

Je pro nás velkou ctí oznámit tuto zprávu! JMK_logo

Interclean 2018 zahájí Vladimír Dlouhý! - 02.03.2018

Již nyní pro Vás organizujeme konferenci INTERCLEAN 2018. 

Můžete se těšit na řadu zajímavých přednášek od českých i zahraničních odborníků. 

Konferenční blok zahájí prezident Hospodářské komory ČR, pan Vladimír Dlouhý. 

O dalším programu Vás budeme průběžně informovat.  

Tisková zpráva z konference INTERCLEAN 2017 - 08.10.2017

TISKOVÁ ZPRÁVA, 5. října 2017

APaČ ČR USPOŘÁDALA VÝROČNÍ KONFERENCI INTERCLEAN 2017 ve Frymburku

21.-22. září 2017 se v prostorách Wellness Hotelu Frymburk ve Frymburku konala již v pořadí dvacátá první konference INTERCLEAN, kterou pořádala Asociace prádelen a čistíren ČR, z. s.. Tato konference byla nejen tradičním setkáním odborníků z prádelenství, ale také důstojnou oslavou výročí 50. let činnosti Asociace PaČ, které letos tento oborový spolek slaví.

Na dvě stovky odborníků z České republiky a ze Slovenska čekal zajímavý program a to jak odborný, tak i společenský. Doprovodná výstava byla koncipována jako volný prostor s kontaktními místy prostřídanými „sedacími hnízdy“, kde mohli vystavovatelé se svými zákazníky v pohodlí diskutovat odborné problémy svých provozů. Letos se prezentovalo celkem 11 vystavovatelů a 3 prezentující společnosti. V předsálí výstavního sálu byla instalována výstava historických fotografií s dvanácti tematickými panely. Výstava sklidila velký úspěch.

Součástí každoročního setkání členských firem bylo také Kolegium Asociace PaČ, které bylo v letošním roce volební. Zástupci členských firem měli možnost vyjádřit svůj hlas a podpořit svého kandidáta ve volbách. Obměna v personálním obsazení předsednictva byla velmi radikální a to zejména z důvodu generační výměny. Do vedení se tak dostalo sedm nových tváří – novými členy předsednictva jsou Ing. Miroslava Bilinská z firmy RENATEX CZ a.s., Jan Chrištof ml. z firmy CHRIŠTOF spol. s r.o., Ondřej Koudelka z firmy Koudelka a syn s.r.o., Pavel Novotný z firmy OTS Group s.r.o., Jana Puškáčová s firmy Elis Textil Servis s.r.o., Konrád Stocker z Prádelny Kyselý a.s. a Ivan Tichý z Praní a čištění a.s.. Staronovými členy předsednictva jsou Kateřina Adamy z Magnific spol. s r.o., Lenka Břoušková z Prádelny Manela, Martina Prošková z Prádelny a čistírny Jihlava s.r.o. a Vítězslav Šopík z Prádelny Šopík s.r.o.. V dalším období povede Asociaci PaČ Lenka Břoušková, první viceprezidentkou se stala Martina Prošková a druhým viceprezidentem je Jan Chrištof ml. Nové personální složení má i dozorčí rada Asociace PaČ. Předsedkyní zůstává Hana Šabatková z Prádelny a čistírny Jihlava, členkami jsou Irena Filipová z Prádelny Kyselý a.s. a Dana Štěpničková z Prádelny Jihlava.

Odborný program byla zajištěn v prvním dni přednáškami z historie oboru. Následující den pak navázaly přednášky vystavovatelských firem a workshopy s prakticky zaměřenými tématy – detáš, jednání se zákazníkem čistírny, tkanina pod mikroskopem, žehlení košil po krocích, znalost skvrn v prádelenské a čistírenské praxi, jak provést vlastní mikrobiologický monitoring provozu prádelny, čistírna bez reklamací a poslední - praní na valše.

Pozadu nezůstal ani společenský program, který umožnil účastníkům vzájemný kontakt – dva společenské večery byly plné živé hudby a vynikajících drinků. Páteční program pak uzavřela výletní plavba po Lipně a výroční ohňostroj. V průběhu slavnostního večera proběhlo veřejné poděkování odcházejícím členům předsednictva a předání plaket.

Celou akci podpořily oborově působící společnosti v čele s generálním partnerem konference INTERCLEAN 2017, firmou Lapauw CEE s.r.o..

Celou tiskovou zprávu si můžete stáhnout ZDE.

Interclean2017_loga_partneri_prouzek_210mm_ver2

Workshopy na konferenci INTERCLEAN - 12.09.2017

Hledáte praktická opatření pro Váš provoz? 

Letos jsme připravili 8 workshopů, na kterých se dozvíte řadu zajímavých informací, které Vám pomohou zlepšit a zefektivnit Váš provoz.

Jakých?

Seznam a popis naleznete ZDE.

Jako odměna Vás pak čeká lístek do tomboly s věcnými cenami!

Na INTERCLEANu se představí 14 vystavovatelů! - 28.08.2017

Vážení odborníci, 

na letošním INTERCLEANu se Vám představí 14 dodavatelských firem, které Vás seznámí se svými produkty jak na stáncích, tak i na prezentacích.

Přijeďte se také Vy seznámit s novinkami prádelenského a čistírenského trhu.

Těšíme se na Vás!

Team konference INTERCLEAN 

INTERCLEAN 2017 má svůj program - 16.06.2017

Vážení odborníci, 

program konference máme již ve své finální podobě. Naleznete jej v sekci Program

Věříme, že Vás zaujme jak bohatý odborný program, tak i společenská část konference. Podívejte se, co vše jsme pro Vás připravili! 

Připravujeme nový, výjimečný ročník naší konference! - 28.02.2017

Vážení odborníci, 

již nyní připravujeme letošní INTERCLEAN.

Letos Vás čeká zcela výjimečná konference v krásném prostředí Lipna.

Konference se bude konat ve wellness hotelu Frymburk a to v termínu 21.-22. září 2017.

Čekat Vás bude také nová koncepce výstavy, odborné workshopy a dva společenské večery nabité zábavou.

Těšíme se na Vaši účast! 

Výprodej skladové prádelenské technologie - 17.10.2016

Společnost VVM-IPSO vyprodává nové i použité stroje prádelenské technologie a dále náhradní díly na prádelenskou technologii. Obsáhlý seznam s cenami je na našich stránkách www.vvm-ipso.cz.

Kdykoliv nás kontaktujte na emailu: vvm-ipso@vvm-ipso.cz

název

stav

cena

DRE 25 sušič elektr. (11kgnáplň)

nová

51.940,-Kč

DRE 75 sušič elektr. (31,7 kg náplň)

nová

86.257,-Kč

WD100 pračka elektr. (9,5 kg náplň)

nová

62.633,-Kč

HW55 pračka elektr. (5,5 kg náplň)

použitá (4971mh)

40.502,-Kč

HC100 pračka elektr. (9,5 kg náplň)

použitá

78.928,-Kč

CI1650/325G žehlič plyn.

použitý (4872mh)

154.050,-Kč

BF084 žehl. prkno+rukávník

použitý

8.430,-Kč

hp630KW balička prádla

použitá

25.800,-Kč

Program konference zveřejněn! - 20.09.2016

Vážení odborníci,

program konference INTERCLEAN byl zveřejněn!

Věříme, že Vás zaujme a těšíme se na viděnou 6. října v Brně!

Podrobnosti naleznete ZDE.

Hejtman Jihomoravského kraje, JUDr. Michal Hašek, převzal záštitu nad INTERCLEANem - 12.09.2016

LOGO_CZVážení odborníci, 

s radostí Vám oznamujeme, že také letos převzal nad naší konferencí záštitu hejtman Jihomoravského kraje, JUDr. Michal Hašek.

Věříme, že v letošním roce se podaří zajistit i návštěvu zástupce z JMK.  

Konference INTERCLEAN podpořena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR! - 17.08.2016

logo_CZVážení odborníci,

s radostí Vám oznamujeme, že Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky podpořilo naši konferenci z programu incomingové mise. Letošní INTERCLEAN tedy bude vskutku mezinárodní! Navštíví nás delegace ze Švýcarska s aktuálními informacemi o sektoru ve Švýcarsku. Mimo zástupce ze Švýcarska předpokládáme delegace z Polska, Maďarska a samozřejmě ze Slovenska.

Věříme, že Vás tato informace naláká k návštěvě!

Plánujete vystavovat na doprovodné výstavě? - 29.05.2016

Vážení vystavovatelé,

připravili jsme pro Vás letos nabídku ve formě vystavovatelského balíčku, který obsahuje pronájem plochy, stavbu stánku a také volné vstupenky či hodinový pronájem salonku. 

Veškeré podrobnosti naleznete ZDE.

Plánek vystavovatelské haly v hotelu Holiday Inn naleznete ZDE. 

Vystavovatelská smlouva bude připravena do konce května.

Těšíme se na Váš zájem!

Sekretariát Asociace 

Save the Date! - 31.01.2016

Vážení odborníci, 

zapište si do svých diářů pevný bod letošního podzimu - konferenci INTERCLEAN, která se bude konat 6. a 7. 10. 2016 v hotelu Holiday Inn v Brně.

O programu Vás budeme průběžně informovat.

Sekretariát konference 

PF 2016 - 21.12.2015

Vážení odborníci,

sekretariát konference INTERCLEAN Vám přeje klidné prožití Vánoc a do nového roku pevné zdraví a hodně pracovních úspěchů! 

PF_final

Stále více firem v Česku chce od prádelen komplexní servis prádla - 10.11.2015

U příležitosti zahájení konference INTERCLEAN byl zveřejněn na serveru Blesk.cz krátký článek o trendech v našem oboru.

Naleznete jej ZDE.

Poděkování za účast - 01.11.2015

Vážení odborníci, 

moc děkujeme všem za účast na konferenci INTERCLEAN 2015. Věříme, že se Vám letošní ročník líbil a že se již teď těšíte na to, co pro Vás připravíme příští rok.

Fotografie z celé akce budou k dispozici brzy.

Pokud máte jakékoliv připomínky, prosíme Vás, napište nám na interclean@interclean.cz

Váš konferenční výbor 

Čeká Vás bohatý společenský program! - 20.10.2015

Konferenční výbor letos připravil na dva společenské večery bohatou zábavu.

První večer Vás čeká barmanská show Ondřeje Cempírka, člena České barmanské asociace.

Na výjimečnost tohoto večera si jistě vzpomenete, když si necháte nakreslit portrét od Lubomíra Vaňka, karikaturisty, který je zapsán v Guinessově knize rekordů, jako nejrychlejší karikaturista.  

V průběhu večera Vás čeká také hudební představení ABBA revival band a to jak s písněmi od skupiny ABBA, tak i oblíbenými hity jiných interpretů.

Druhý večer bude plný zajímavých odborných soutěží a tomboly. K tanci i pro dobrou náladu bude hrát Jazzová Razie podmanivé skladby v jazzové aranži. 

Samozřejmostí je vynikající catering Hotelu Voroněž, který je vyhlášený.

Těšíme se na Vás! 

Záštita hejtmana JUDr. Michala Haška - 20.10.2015

Vážení odborníci,

již jsme Vás informovali o tom, že nad konferencí INTERCLEAN/CEE-TEX summitem převzal záštitu hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Michal Hašek.

Samotný dokument si můžete prohlédnout ZDE.

Pan prezident APaČ na zaslané dokumenty reagoval děkovným dopisem, který si můžete přečíst ZDE.

Těšíme se na bohatou účast! 

Plánek výstavy - 29.09.2015

Zajímá Vás, jak bude vypadat letošní doprovodná výstava? 

Zde se můžete podívat na plánek rozmístění expozic vystavovatelů.pl__nek_v__stavy

Konference INTERCLEAN podpořena MPO - 20.09.2015

Konference INTERCLEAN je podpořena prostředky z Ministerstva průmyslu a obchodu z programu Incomingová mise. 

Naší konferenci tyto prostředky umožní pozvat zástupce Srbska, který poinformuje o aktuálních trendech prádelenství a čistírenství v Srbsku. Mimo to však rozpočet dovoluje pozvat novináře z redakce odborného magazínu WRP, tedy z Německa, čímž dostane konference a její publicita mezinárodní rozměr.

logo_CZ

Stáhněte si logo Intercleanu - 18.09.2015

Rádi byste doplnili své prezentační materiály o logo Intercleanu? 

Zde si můžete logo stáhnout. interclean_logo

Logo ke stažení.

Spuštěn web konference - 17.08.2015

Pro snadnější hledání informací o konferenci INTERCLEAN jsme spustili nový web, jehož cílem je poskytnout komplexní informace o konferenci a umožnit snadnou registraci na tuto významnou akci.

Věříme, že Vám tyto stránky poskytnou všechny informace, které hledáte. Pokud cokoliv na webu postrádáte, prosím, napište nám na e-mail: info@apac.cz

Stáhněte si plakát! - 17.08.2015

Připravili jsme pro Vás souhrnné informace o konferenci INTERCLEAN na plakátu!

Všem členům bude zasílán současně s dalším vydáním INFORMÁTORa.

plak__t_5


Hejtman Jihomoravského kraje převzal záštitu nad konferencí INTERCLEAN - 01.08.2015

Sekretariát Asociace prádelen a čistíren ČR požádal Kancelář hejtmana o zajištění záštity nad konferencí INTERCLEAN. Hejtman Jihomoravského kraje, JUDr. Michal Hašek, s radostí převzal záštitu nad touto významnou konferencí.

APaČ je potěšena podporou, kterou se konferenci INTERCLEAN tímto dostalo.

V jednání je pak ještě samotná přítomnost JUDr. Haška na zahájení naší konference.  

Top